JUŻ W MARCU: B2 First, C1 Advanced i C2 Proficiency – Darmowy Próbny Egzamin Cambridge English na Uniwersytecie Opolskim! Ostatnie wolne miejsca!

W środę 2 marca 2022 odbędą się bezpłatne próbne egzaminy Cambridge English B2 First, C1 Advanced i C2 Proficiency na oryginalnych materiałach dostarczanych przez Cambridge University Press i sprawdzanych przez egzaminatorów w Wielkiej Brytanii!

Pretesting to niesamowita okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności językowe oraz uzyskać pakiet informacji jak poradziłeś sobie z takimi komponentami egzaminu jak: Reading, Listening, Use of English czy Writing.

Na poziomie B2 First oferujemy: Use of English i Reading – Brak wolnych miejsc

Na poziomie C1 Advanced oferujemy: Use of English, Reading i Listening Ostatnie wolne miejsca

Na poziomie C2 Proficiency oferujemy: Use of English, Reading i Writing – Brak wolnych miejsc

Zapraszamy wszystkie osoby chętne, studentów, pracowników oraz osoby spoza UO do sprawdzenia swojej znajomości języka angielskiego.

Termin B2

– 02.03.2022 – godz. 13:00  – Collegium Maius, plac Kopernika 11A. s.301 – Aula Błękitna – 3 piętro

Termin C1

– 02.03.2022 – godz. 12:00 – Collegium Maius, plac Kopernika 11A. s.301 Aula Błękitna – 3 piętro

Termin C2

– 02.03.2022 – godz. 13:00 –  Collegium Maius, plac Kopernika 11A. s.301- Aula Błękitna – 3 piętro

Prosimy przyjść 10 min przed egzaminem i mieć ze sobą ołówek oraz długopis.

Zapisy:

aleksandra.barylowicz@uni.opole.pl oraz marciniakm@uni.opole.pl

Liczba miejsc ograniczona – obowiązuje kolejność zgłoszeń.